2 Dakika Kural için motor yat tatili

Bir arkadaşınıza şaşırtı bir yatta veladet ruzü yapmak istiyorsunuz ancak nerde ve nasıl yapacağınıza hüküm veremediyseniz Poseidon Yatçılıktan yat kiralama fikri tam size munis bir rey.

Apa Nedir - Nite Hesaplanır Ön Hazırlama Avansı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi anında örgülır. çoklukla yekûn kiralama ücretinin % 25 i kadar hesaplanır, fakat bu misil bazı ultra lüks yatlarda % 30 da kabil. Gıda, bâtınecek, liman ücretleri (mukavelename dışı limanlar karınin), kaptana seyire temellamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve başka masrafları telafi etmek karınin mutasavvertır.

Bu yüzden de yatta meydana getirilen bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti oldukça hayırlı olacaktır.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Sebze, Ten, Balık, Deniz Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Semere, unlu mamüller, Çerez vb. üzere gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler dargın ve sıcak mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına şık bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı sıkıntısızşamlarda çokluk üzerinde mangal kuruluşlmaktadır. Grup zarfında vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Lokantamız bu kişilerin özenç ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

1915 Çanakkale Köprüsü yürekin sondaj çkızılışmaları esasladıDünyanın en uzun aralıklı köprüsü olacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün konstrüksiyonlacağı Lapseki cenahında karadan sondaj çaldatmaışmaları kelleladı.

Dinlence Borsası Gezim, uluslararası devamı ve domestik yönetmeliklere tatminkâr şekilde Kıyı güvenlik ve liman serkatilkları tarafından denetlenen, Turizm Bakanlığı Yat İşletme Belgesine malik, Uluslararası özen ve misafirperverlik ödülüne sahip Türkiye'deki hiçbir yat firmasıdır.

Bütün yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta restoran kalitesinde kaşındırmak yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Çok Adetda kişgüzel ağırlayabilme kapasitesine sahip olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin gamsız etmesini sağlamlamaktadır. 1 kaptan ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından akım ederek Kursak turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne malik olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Lütfen memnuniyet formlarını doldurunuz ve yetkiliye teslim ediniz. Ister mürettebatımızın gerekse dolaşma yetişekımızın vürutimi için tüm önerilerinizi memnuniyetle bekliyoruz.

  Tüm tekneler sigorta şeşndadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta gidiş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut ilçe esnasında oluşabilecek zararları karşılamaktadır.

'Mersin Limanı etkin kullanıldıkça kıymeti daha çok artacak'Mersin ağacı Tecim Borsası Başkanı Abdullah Özdemir Mersin ağacı Limanı'yla ilişkin, '26 yıllık işletme hakkının ortalık kıymeti, bugün sinein 2 milyar 172 milyon dolar olarak belirlenmiş oldu" dedi.

Muğla'nın Marmaris ilçesi Bozburun açıklarında bir motoryat battı. 8 zat kurtarıldı 3 nefer kayboldu. Zayiatı kontrol çaldatmaışmalarından kötü ses seda geldi. Tekne sahibinin ölü bedenine ulaşıldı. Teknenin batma anı saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tıkla dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma lakırtı konusu olmayacaktır.

Yemekli yat turu İstanbul’da kuruluşlabilecek en dörtköşe ve büyüleyici organizasyonların başlangıcında gelmekte. İstanbul’da canlı veya görüşme eden herkesin kesinlikle en az bir defa bu motor yat kiralama deneyimi yaşamasını öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *